Ja myślę,, że do końca w walce o Mistrzostwo i tak zostanie tylko Wisła i Legia.
Wczorajszy mecz to raczej wypadek przy pracy, Śląsk zaparkował autobus w bramce i mu się udało parę razy skontrować. Pomimo to gratulacje i podziękowania za wynik bo jest znakomity dla Wisły

.