Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9264
Stary 12.03.2011, 08:57
Ja myślę,, że do końca w walce o Mistrzostwo i tak zostanie tylko Wisła i Legia.

Wczorajszy mecz to raczej wypadek przy pracy, Śląsk zaparkował autobus w bramce i mu się udało parę razy skontrować. Pomimo to gratulacje i podziękowania za wynik bo jest znakomity dla Wisły .
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując