Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9262
Stary 12.03.2011, 04:11
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Za taki styl,brak pomysłu na grę i żenująca transfery wyleciał od nas Skorża
Melikson, Pareiko, Sivakov, Jaliens, Genkov, Boukhari i Branco. Jakoś nie mam przekonania, że ich transfery są żenujące w porównaniu do naszych.
Hubnik, Vrdoljak, Manu, Kelhar, Gol, Cabral, Mezenga, Ogbuke, Knezević, Antolović. Kucharczyka w sumie też można zaliczyć jako odkrycie Skorży.

U nas Melikson wygląda świetnie. Pareiko gra bardzo dobrze i solidnie. Sivakov jak dotąd wygrywa rywalizację z Jirsakiem, ale powodów do zachwytów raczej nie dostarcza. Po Jaliensie chyba wszyscy oczekiwaliśmy znacznie więcej. Genkov gra, bo nikt inny nie nadaje się na wysuniętego napastnika. Gdyby musiał rywalizować z Brożkiem, z taką grą jak pokazywał dotąd, zaczynałby mecze na ławie i nie wstawał z niej przed 75tą minutą. Boukhari'ego trudno nazwać choćby jokerem. Na dzień dzisiejszy nic nie wskazuje, że w przekroju całego sezonu zrobi różnicę w więcej niż 5 meczach. Branco wcale nie powinno tu być.

Nie wiem jakiej skali trzeba użyć, by stwierdzić, że w transferach jest jakaś przytłaczająca przewaga na naszą korzyść. Nasze wydają mi się bardziej przemyślane, ale jakościowej przepaści, to ja tu nie widzę.
Odpowiedz cytując