Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
DevilMayCry
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: Nowy Kleparz na zawsze !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9261
Stary 12.03.2011, 02:50
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Gdyby Komorowski nie trafil w Kelemena z 5m to bylaby dupa a nie 3 pkt Slaska.
Proszę Cie."Gdyby" Śląsk wykorzystał jedną z sytuacji z parchami, "gdyby" Mierzejewski strzelił do pustej bramki w derbach Warszawy...

Zawsze będzie jakieś "gdyby"...

aNouc napisał(a):Wyświetl post
Ale po ten śmiech i zawiść?
Skąd wiesz jaką minę będzie miał Skorża a jaką Maskaant na koniec sezonu?
Ludzie, to różnica paru punktów. Jutro nie wygrywamy i znów się zrównujemy. Żeby Was ta pewność siebie nie zgubiła. Nie macie co robić tylko miny skrinować, może by tak ktoś wrzucił minę Maskaanta po meczu z Podbeskidziem?
Dobrze,że nie robili zdjęć Petrescu
Ostatnio edytowane przez DevilMayCry : 12.03.2011 o godz. 03:01.
"... sposób na życie miał chłopak bardzo prosty, regularnie palił za sobą wszystkie mosty, łączące jego życie z naszym światem, więc nie próbujcie twierdzić, że był wariatem... Bo był ....a normalny!!!..."

Odpowiedz cytując