7 kotów napisał(a):

|
Gdyby Komorowski nie trafil w Kelemena z 5m to bylaby dupa a nie 3 pkt Slaska.
|
Proszę Cie."Gdyby" Śląsk wykorzystał jedną z sytuacji z parchami, "gdyby" Mierzejewski strzelił do pustej bramki w derbach Warszawy...
Zawsze będzie jakieś "gdyby"...
aNouc napisał(a):

Ale po ten śmiech i zawiść?
Skąd wiesz jaką minę będzie miał Skorża a jaką Maskaant na koniec sezonu?
Ludzie, to różnica paru punktów. Jutro nie wygrywamy i znów się zrównujemy. Żeby Was ta pewność siebie nie zgubiła. Nie macie co robić tylko miny skrinować, może by tak ktoś wrzucił minę Maskaanta po meczu z Podbeskidziem?
|
Dobrze,że nie robili zdjęć Petrescu
