Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9257
Stary 12.03.2011, 00:27
rw88 ale przecież każdy o tym wie że fajnie by było mieć jak najwięcej db Polaków w klubie, nawet Maaskant o tym wspominał. Problem w tym że od małego takiemu utalentowanemu grajkowi mąci się kasą w głowie pojawiają się menedżerowie i zaczyna się windowanie cen. Ostatnio w jakimś artykule fajnie ktoś się wypowiedział że w naszej lidze brakuje współpracy między tymi najsilniejszymi klubami a słabszymi. Przecież można się dogadać na rozsądne odstępne czy ewentualne % od nast transferu, tylko cóż Polak pazerny to zdziera ile się da nie ważne od kogo.
Druga kwestia to własna hodowla piłkarzy ale tutaj trzeba postarać się wreszcie o jakąś porządna bazę treningową i odp kształtowanie piłkarzy. A z racji tego że trampkarze czy juniorzy grają ze śmiesznymi zespołami organizowałbym takim grupom raz w miesiącu mecz np z odpowiednikami z Bundesligi. I jak największy nacisk na taktykę i technikę a nie parcie na wynik na to mają czas tacy młodzi.

PS
sory za OT poniosło mnie.


Odpowiedz cytując