Andriu7890 napisał(a):

|
Fajnie w czwartek przed 14 byłem się zapytać czy są bilety na G powiedzieli mi że nie ma a w piątek pojawiła się informacja że zostało kilkadziesiąt biletów na G.
|
To kup na inny sektor i tam rozkręcaj atmosferę, korona ci z głowy nie spadnie.
Mic ma rację, pytania są żenujące.
Czytać temat ....a ! nawet tyle sie wam nie chce.