Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
blanco
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4457
Stary 12.03.2011, 00:12
Andriu7890 napisał(a):Wyświetl post
Fajnie w czwartek przed 14 byłem się zapytać czy są bilety na G powiedzieli mi że nie ma a w piątek pojawiła się informacja że zostało kilkadziesiąt biletów na G.
To kup na inny sektor i tam rozkręcaj atmosferę, korona ci z głowy nie spadnie.
Mic ma rację, pytania są żenujące.
Czytać temat ....a ! nawet tyle sie wam nie chce.
Należę do Socios Wisła Kraków od 11/2018
Odpowiedz cytując