Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2074
Stary 11.03.2011, 23:56
John1906 napisał(a):Wyświetl post
Trzeba być hipokrytą, żeby wchodzić z zerżniętym hasłem z flagi Bieżanowa na nasze forum i pisać o DUMIE kibiców Legii i kserowaniu przyśpiewek przez inne kluby. Wiadomo, że Legia wszystko wymyśliła
Co do krakowskich klimatów się nie wypowiadaj, bo nie masz o nich pojęcia.
Nie no Legia wymyśliła wszystko... Dobrze, ze nam pozwalają jeszcze śpiewać... bo to przecież też oni wymyślili
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując