Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9254
Stary 11.03.2011, 23:44
Spokojnie, spokojnie.

Śląsk zagrał naprawdę dobry mecz, ale czy był lepszy- mam wątpliwości. Sporo szczęścia po stronie Wrocławian. Jednakże za zwycięstwo na takim terenie należy się Lenczykowi i piłkarzom duży szacunek i uznanie.

I sprawdziła się moja ocena po derbach Warszawy, gdzie po prostu grała drużyna słaba i bardzo słaba.Nie rozumiałem czym tak zachwycali się komentatorzy i dziennikarze po tym meczu- gra Legii była słabiutka.

No ale my nie oglądajmy się na innych- w tym roku mamy spore szanse na Mistrzostwo i warto się przyłożyć.
Odpowiedz cytując