Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4456
Stary 11.03.2011, 23:30
PAC napisał(a):Wyświetl post
W przyszłości to będzie C. Patrząc na frekwencje dziś na Legii i wielkości miast stwierdzam że u nas jest nieźle ale może być dużo lepiej.
PAC zgadza się ale trzeba również zwrócić uwagę że Legii otwarto w ostatniej chwili trybunę za bramką wiec też ich kibice nie byli pewnie że wejdą na mecz.
Odpowiedz cytując