PAC napisał(a):

|
W przyszłości to będzie C. Patrząc na frekwencje dziś na Legii i wielkości miast stwierdzam że u nas jest nieźle ale może być dużo lepiej.
|
PAC zgadza się ale trzeba również zwrócić uwagę że Legii otwarto w ostatniej chwili trybunę za bramką wiec też ich kibice nie byli pewnie że wejdą na mecz.