Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9250
Stary 11.03.2011, 23:17
Fajnie, że Śląsk pokazuje ładny i skuteczny futbol, bo widać że Polakami też da się grać dobrą piłkę i to nie tylko cudzoziemcy są zbawieniem dla naszej ligi. Nie to żebym faworyzował rodaków i był z tej gliny ulepiony co Piechniczki, Laty itd., ale przeginanie w drugą stronę równie mnie wkurza, ważne żeby znaleźć tutaj jakąś równowagę i nie popadać w jedną czy drugą skrajność. Polak czy cudzoziemiec, jak widać bez znaczenia, ważne żeby zebrać dobrych grajków, mieć dobrego trenera który potrafi ustawić zespół i tyle, cała filozofia.
Odpowiedz cytując