Brawo Slask ! To jest zarowno bardzo dobry wynik dla Wisly jak i Lechii. Wisla powinna wygrac z Widzewem ale w tym sezonie nic nigdzie nie wiadomo. Mam nadzieje, ze Lechia wygra z bialorusia i przybliza sie do Legii i Jagielloni a wtedy Wisla bedzie miala ogromna szanse na oddalenie sie przynajmniej na kilka pkt. Ale i tak Mistrzem bedzie Lechia
