Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Lechista_
Member
 
 
Od: 01.2010
Skąd: Gdansk/Londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9248
Stary 11.03.2011, 23:13
Brawo Slask ! To jest zarowno bardzo dobry wynik dla Wisly jak i Lechii. Wisla powinna wygrac z Widzewem ale w tym sezonie nic nigdzie nie wiadomo. Mam nadzieje, ze Lechia wygra z bialorusia i przybliza sie do Legii i Jagielloni a wtedy Wisla bedzie miala ogromna szanse na oddalenie sie przynajmniej na kilka pkt. Ale i tak Mistrzem bedzie Lechia
LGFCE - Lechia Gdańsk Fan Club England
Odpowiedz cytując