Wyświetl pojedynczy post
elvis11
Junior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17642
Stary 11.03.2011, 23:10
Witam
Przyglądam się temu temu wątkowi o paleniu i zastanawia mnie jedna rzecz, jak ma wyglądać to miejsce dla palaczy?
Na jeden sektor wchodzi około 1000 ludzi z czego połowa to palacze i w przerwie meczu 500 chłopa stoi w małej klitce w której można siekierę powiesić, i takich miejsc na stadionie musiało by być ponad 30
Nawiasem mówiąc ten wątek wku....a mnie bardziej niż dyskusja o legalizacji małżeństw homo.Pozdrawiam
Do jutra
Odpowiedz cytując