Witam
Przyglądam się temu temu wątkowi o paleniu i zastanawia mnie jedna rzecz, jak ma wyglądać to miejsce dla palaczy?
Na jeden sektor wchodzi około 1000 ludzi z czego połowa to palacze i w przerwie meczu 500 chłopa stoi w małej klitce w której można siekierę powiesić, i takich miejsc na stadionie musiało by być ponad 30

Nawiasem mówiąc ten wątek wku....a mnie bardziej niż dyskusja o legalizacji małżeństw homo.Pozdrawiam
Do jutra