aNouc napisał(a):

Ale po ten śmiech i zawiść?
Skąd wiesz jaką minę będzie miał Skorża a jaką Maskaant na koniec sezonu?
Ludzie, to różnica paru punktów. Jutro nie wygrywamy i znów się zrównujemy. Żeby Was ta pewność siebie nie zgubiła. Nie macie co robić tylko miny skrinować, może by tak ktoś wrzucił minę Maskaanta po meczu z Podbeskidziem?
|
Co do tego, że różnica jest niewielka i może się różnie skończyć, to całkowicie się z Tobą zgadzam. Musisz jednak pamiętać, że Maciejowi "Liga będzie ciekawsza" Skorży wielu nie może darować Levadii i porażki po 50 latach z Pasami. Ja się również do nich zaliczam.