Wyświetl pojedynczy post
Lupo
Oficjalny piknik
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21155
Stary 11.03.2011, 22:52
Dziwna sytuacja przytrafiła mi się z Gmailem. Wszystko było dziś w porządku aż do godziny ok. 14ej. Wylogowało mnie z Gmaila i z konta na YT, które było z nim powiązane. Chciałem się ponownie zalogować ale dostaje komunikat, że wpisuję złe hasło. Wpisywałem wszystkie jakie tylko były możliwe i nadal błędnie.
Miał ktoś coś podobnego?
aaa.. no a na pytanie pomocnicze mogę odpowiedzieć dopiero po 24godzinach od ostatniej próby logowania -.-
Odpowiedz cytując