|
Dziwna sytuacja przytrafiła mi się z Gmailem. Wszystko było dziś w porządku aż do godziny ok. 14ej. Wylogowało mnie z Gmaila i z konta na YT, które było z nim powiązane. Chciałem się ponownie zalogować ale dostaje komunikat, że wpisuję złe hasło. Wpisywałem wszystkie jakie tylko były możliwe i nadal błędnie.
Miał ktoś coś podobnego?
aaa.. no a na pytanie pomocnicze mogę odpowiedzieć dopiero po 24godzinach od ostatniej próby logowania -.-
|