Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AmaDeo_Krk_
Junior Member
Od: 11.2009
Offline
#
9243
11.03.2011, 22:48
oby nasze chłopaki nie dały jutro d... a bedzie pieknie , 5 pkt
AmaDeo_Krk_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AmaDeo_Krk_
Znajdź inne posty napisane przez AmaDeo_Krk_