Wyświetl pojedynczy post
adikos1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 11.03.2011, 22:45
Daif1906 napisał(a):Wyświetl post
Ja bym chcial zeby Maly poszedl na atak...Melex na prawe,Kirm na Lewe a w srodku Sobol Jirsak i Wilk(Shivakov)
Zreszta Maor to zawodnik ktory porusza sie po calym boisku...tak jak Ronaldo w Realu
hehe to ja dodam ze mam 380 a w tym sezonie bede jeszcze na jadze,lechu,derbach,polonii w
Odleglosc dla Wisly to nie bariera!

A więc dzięki twojemu rozumowaniu w meczu u siebie gdzie musimy zdobyć 3 pkt stawiamy na dwóch defensywnych pomocników i naszego najlepszego i najbardziej kreatywnego ofensywnego środkowego pomocnika dajemy na skrzydło? Bez przesady. Gramy z Widzewem, który jest na 10 miejscu w tabeli. My jesteśmy liderami, musimy ten mecz wygrać żeby powiększyć przewagę nad Jagą i Legią a ty chcesz grać dwoma def. pomocnikami ? Coś tu nie gra.
Odpowiedz cytując