A więc dzięki twojemu rozumowaniu w meczu u siebie gdzie musimy zdobyć 3 pkt stawiamy na dwóch defensywnych pomocników i naszego najlepszego i najbardziej kreatywnego ofensywnego środkowego pomocnika dajemy na skrzydło? Bez przesady. Gramy z Widzewem, który jest na 10 miejscu w tabeli. My jesteśmy liderami, musimy ten mecz wygrać żeby powiększyć przewagę nad Jagą i Legią a ty chcesz grać dwoma def. pomocnikami ? Coś tu nie gra.