No to się WKS rozkręcił, brawo

Szczerze to nie spodziewałem się po Wrocławianach takich dobrych wyników. Jeszcze raz brawo i dziękujemy

Ale już bez przesady, że się mądrze Śląsk bronił. Typowa Częstochowa, z wybijaniem piłki z linii włącznie. Chyba ani jedna kontra Śląska w końcówce nie poszła.