Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9238
Stary 11.03.2011, 22:35
Ślask skonczy sezon bardzo wysoko... z czolowka sobie radzi wiec z reszta bedzie podobnie..(Ślask powinien wygrac mecz z JAga) (z LEgia szkoda karnego bo wynik 1:3 jeszcze ciekawiej by wygladal) Brawo!
Odpowiedz cytując