Temat
:
[18 kolejka] Wisła Kraków - Widzew Łódź 12 marca sobota godz. 18:15
Wyświetl pojedynczy post
kibiczmazur
Junior Member
Od: 07.2008
Skąd: Nidzica/Warszawa
Offline
#
11
11.03.2011, 22:32
Też mam taką nadzieję
Mazury+praca w Warszawie...ostatni raz byłem na PP z Dolcanem w Ząbkach
Udało się urwać z pracy , spóźniłem się i tak 15 min więc bramkę Brożka obejrzałem w TV
kibiczmazur
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kibiczmazur
Znajdź inne posty napisane przez kibiczmazur