Wyświetl pojedynczy post
kibiczmazur
Junior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Nidzica/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.03.2011, 22:32
Też mam taką nadzieję
Mazury+praca w Warszawie...ostatni raz byłem na PP z Dolcanem w Ząbkach Udało się urwać z pracy , spóźniłem się i tak 15 min więc bramkę Brożka obejrzałem w TV
Odpowiedz cytując