Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9236
Stary 11.03.2011, 22:32
Lenczyk jakby trenował Śląska od początku sezonu to by dziś walczył o mistrza z Nami.

Keleman to chyba jeden z najlepszych bramkarzy w lidze jak nie najlepszy.Ogólnie Wrocławianie bardzo dobrze zorganizowani w defensywie.Dziwi mnie że do karnego nie podszedchodził Mila tylko Kaz.

Co do Manu to jest cieniem zawodnika jak przyszedł z Portugalii. Zawodzi pod bramką Kucharczyk, liczyłem że strzeli już w tym sezonie z 15 bramek ale jakby jego talent nieco sie zastopował.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 11.03.2011 o godz. 22:40.
Odpowiedz cytując