|
Lenczyk jakby trenował Śląska od początku sezonu to by dziś walczył o mistrza z Nami.
Keleman to chyba jeden z najlepszych bramkarzy w lidze jak nie najlepszy.Ogólnie Wrocławianie bardzo dobrze zorganizowani w defensywie.Dziwi mnie że do karnego nie podszedchodził Mila tylko Kaz.
Co do Manu to jest cieniem zawodnika jak przyszedł z Portugalii. Zawodzi pod bramką Kucharczyk, liczyłem że strzeli już w tym sezonie z 15 bramek ale jakby jego talent nieco sie zastopował.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 11.03.2011 o godz. 22:40.
|