Ależ nie mogłem o nikim zapomnieć bo nikogo nie wymieniałem

. Zreszta mało kogo bym mógł wymienić. Ale faktycznie Yez Yez Yo ma niektóre kawałki którymi się jarałem. W podziemiu mamy ludzi z potencjałem, ale u nas nie ma kto działać w tym kierunku niestety.