Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#918
Stary 11.03.2011, 22:16
Jachcik napisał(a):Wyświetl post
Dlatego więc napisałem kiedyś, bo wiem że nie ma za bardzo kto nas reprezentować z ekip które się bardziej wybiły..
Zapomnieliście o Yez Yez Yo. Oni coś tam pokazują w rapie.
Odpowiedz cytując