Co z tego że Legia przeważa od 30 min jak w polu karnym Śląska zachowują się jak dzieci we mgle.
Nie ma co dywagować prowadzimy w tabeli i trzeba wszystko wygrywać i nikt nam nie podskoczy
aNouc
ja nie stawiam Śląska w pucharach odnoszę się tylko do meczu
