Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9216
Stary 11.03.2011, 21:58
Co z tego że Legia przeważa od 30 min jak w polu karnym Śląska zachowują się jak dzieci we mgle.
Nie ma co dywagować prowadzimy w tabeli i trzeba wszystko wygrywać i nikt nam nie podskoczy

aNouc
ja nie stawiam Śląska w pucharach odnoszę się tylko do meczu
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 11.03.2011 o godz. 22:03.


Odpowiedz cytując