harthausen napisał(a):

ze Śląskiem gramy w 23 kolejce, w granicach 23 kwietnia we Wrocławiu.
Jeśli Orest dalej tak ich będzie ładnie ustawiał to lekko nie będzie
|
Śląsk z taką grą może spokojnie myśleć o miejscu gwarantującym start w europejskich pucharach. Fakt, że mecz wyjazdowy we Wrocku może być trudniejszy niż ten w Kielcach z Koroną, która jak narazie gra pytę straszną. Ale jestem dobrej myśli, bo siła Śląska tkwi w środku pola, a ten rejon boiska mamy wg mnie dobrze obsadzony przez takich graczy jak Sobol, Czaruś, Jirsak, a zwłaszcza Messikson.