Trzeba przyznać że ostatnie 30 min to ciągłę ataki Legionistów i tylko Bóg wie jak kilka piłek nie wpadło, Śląsk zagubiony, tylko bite piłki byle z dala od bramki.
aż 5 minut musiało być doliczonych
Cytat:
|
Co z tego że Legia przeważa od 30 min jak w polu karnym Śląska zachowują się jak dzieci we mgle.
|
To że Śląsk nie gra nie wiadomo jak dobrze. A niektórzy już ich typują do europejskich pucharów, po 60 minutach jako takiej gry.
ufff.. koniec. Zagotowało się ostro pod bramką Śląska. Ale do końca sezonu daleka droga.