Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9214
Stary 11.03.2011, 21:54
Trzeba przyznać że ostatnie 30 min to ciągłę ataki Legionistów i tylko Bóg wie jak kilka piłek nie wpadło, Śląsk zagubiony, tylko bite piłki byle z dala od bramki.

aż 5 minut musiało być doliczonych



Cytat:
Co z tego że Legia przeważa od 30 min jak w polu karnym Śląska zachowują się jak dzieci we mgle.
To że Śląsk nie gra nie wiadomo jak dobrze. A niektórzy już ich typują do europejskich pucharów, po 60 minutach jako takiej gry.



ufff.. koniec. Zagotowało się ostro pod bramką Śląska. Ale do końca sezonu daleka droga.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 11.03.2011 o godz. 22:01.
Odpowiedz cytując