Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9212
Stary 11.03.2011, 21:48
Dobrze, że dopiero za pięc kolejek gramy ze Śląskiem. Za dwie kolejki niech sklepie Amike
Przyznam, że myślałem przed rundą, że Śląsk będzie najgorszą ekipą i będzie bronił się przed spadkiem, a tu proszę..rewelacja ligi
Odpowiedz cytując