Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
Od: 09.2010
Offline
#
9212
11.03.2011, 21:48
Dobrze, że dopiero za pięc kolejek gramy ze Śląskiem. Za dwie kolejki niech sklepie Amike
Przyznam, że myślałem przed rundą, że Śląsk będzie najgorszą ekipą i będzie bronił się przed spadkiem, a tu proszę..rewelacja ligi
Antystenes
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Antystenes