Wyświetl pojedynczy post
Wicked
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17640
Stary 11.03.2011, 21:43
grzybek69 napisał(a):Wyświetl post
Sorry za OT!

A tak co do tematu to na E palarnie są potrzebne! choćby dlatego że jeśli mi nie będzie wolno palić to będę się zastanawiał nad karnetem na przyszła runde! podejrzewam że takich jak ja jest wielu (i Ci ze zdrowym trybem życia tego nie zmienią) więc jest nad czym pomyśleć!
I tu należy się zastanowić czy ważniejsza jest Wisła czy papierosek... Proponuje C+, własny fotel, browarek i tyle papierosów ile tylko zapragniesz.
ULTRAS NOWA HUTA
Odpowiedz cytując