Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Edson
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9200
Stary 11.03.2011, 21:32
Dobrze, że arkowcy prowadzą z zabrzanami, bo wtedy oddalą się od żydków na dole tabeli, a to z kolei zmusi piłkarzy naszych rywali z za miedzy do max walki o 3pkt w niedzielnym meczu przyjaźni.
Odpowiedz cytując