rendkamp napisał(a):

wiecie moze po co dzwonek od czasu do czasu na meczach Górnika dzwoni Co robi piłkarz z kogutem kiedy go dostanie za najlepszy wystep w Górniku?
|
Gotuje rosół
Pewnie poza stadionem oddaje mu tego koguta, albo komuś chętnemu.
A dzwonkiem napierdala jedna z legend kibicowskich Górnika, to on właśnie wręcza koguta gwoli jasności
Legia ciśnie..oby utrzymał się chociaż remis. W zasadzie brakło im szczęscia przed golem na 1-2. Słupek a potem Borysiuk. I pewnie losy meczu byłyby zaklepane.
Cytat:
murray napisał(a): 
Co gol, to ładniejszy.
Naprawdę świetne spotkanie, może coś w końcu idzie w dobrym kierunku?
|
|
W dobrym?

mi nie jest do śmiechu że Legia się rozkręca.