Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9194
Stary 11.03.2011, 21:19
rendkamp napisał(a):Wyświetl post
wiecie moze po co dzwonek od czasu do czasu na meczach Górnika dzwoniCo robi piłkarz z kogutem kiedy go dostanie za najlepszy wystep w Górniku?
Gotuje rosół

Pewnie poza stadionem oddaje mu tego koguta, albo komuś chętnemu.
A dzwonkiem napierdala jedna z legend kibicowskich Górnika, to on właśnie wręcza koguta gwoli jasności

Legia ciśnie..oby utrzymał się chociaż remis. W zasadzie brakło im szczęscia przed golem na 1-2. Słupek a potem Borysiuk. I pewnie losy meczu byłyby zaklepane.

Cytat:
murray napisał(a):Wyświetl post
Co gol, to ładniejszy.
Naprawdę świetne spotkanie, może coś w końcu idzie w dobrym kierunku?
W dobrym? mi nie jest do śmiechu że Legia się rozkręca.
Odpowiedz cytując