paveljll napisał(a):

Wiele obiecywałem sobie po Riosie, ale zaczynam rozumieć dlaczego Trener przestał na niego stawiać. Obserwowałem go bardzo uważnie w czasie pucharowego meczu z Podbeskidziem. Mimo, że wszedł na boisko dopiero 86 minucie, zwrócił moją uwagę pewnym swoim zachowaniem - w doliczonym czasie gry, gdy piłkę posiadało Podbeskidzie przykucnął w polu karnym przeciwnika i zaczął wiązać buty i poprawiać getry. Kucał sobie beztrosko 20 metrów za linią obrony w ostatnich minutach meczu! Powinien wtedy gryźć trawę, chociąż próbować pokazać ambicję, a on mimo że rozgrzewał się dobre pół godziny nie zdążył k... butów zawiązać porządnie!!! Na miejscu trenera ostentacyjnie zdjął bym go w nawet w 92 minucie, bo dla ....eczek miejsca w dużynie nie powinno być. Mam nadzieję, że miał gorszy dzień, albo po prostu kucał bo mu się srać chciało i nie mół wytrzymać, cokolwiek.
Więc niech teraz nie wygaduje w gazetach bzdur jakiego to nie ma głodu piłki. Mimo wszystko liczę na niego bo umiejętności ma.
|
Ja powiem tak : genialne !
