PhantomRanger napisał(a):

Pozostaje mieć nadzieje, że jutro pod tym względem gorzej nie będzie. Tak w skrócie to mógłby ktoś napisać czy Legia jakoś ciśnie Śląska czy też nie Łącze mam przeciążone i oglądać na necie nie dam rady, a z relacji txt niewiele wynika.
|
Niestety nie ma co ukrywać, posiadanie piłki 63-37 proc. dla Legii po I połowie. Widać ogólną przewagę Stołecznych, mają trochę więcej akcji, przechwycają dużo piłek. Śląsk ma niestety niedokładne podania, ale nasi bracia jakoś sobie radzą jest 1:1 i miejmy nadzieję, że coś jeszcze strzelą...