Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9177
Stary 11.03.2011, 21:02
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Pozostaje mieć nadzieje, że jutro pod tym względem gorzej nie będzie. Tak w skrócie to mógłby ktoś napisać czy Legia jakoś ciśnie Śląska czy też nie Łącze mam przeciążone i oglądać na necie nie dam rady, a z relacji txt niewiele wynika.
Niestety nie ma co ukrywać, posiadanie piłki 63-37 proc. dla Legii po I połowie. Widać ogólną przewagę Stołecznych, mają trochę więcej akcji, przechwycają dużo piłek. Śląsk ma niestety niedokładne podania, ale nasi bracia jakoś sobie radzą jest 1:1 i miejmy nadzieję, że coś jeszcze strzelą...
Ostatnio edytowane przez Kandzior : 11.03.2011 o godz. 21:08.
Odpowiedz cytując