Wyświetl pojedynczy post
grzybek69
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17638
Stary 11.03.2011, 20:59
Sorry za OT!

Panowie powyżej (jeden z nich ma 4 lata wiecej niż ja pale papierosy) czepiają się mojego nałogu! Cóż młodzi są!

A tak co do tematu to na E palarnie są potrzebne! choćby dlatego że jeśli mi nie będzie wolno palić to będę się zastanawiał nad karnetem na przyszła runde! podejrzewam że takich jak ja jest wielu (i Ci ze zdrowym trybem życia tego nie zmienią) więc jest nad czym pomyśleć!
Odpowiedz cytując