Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
Saimoz
Schodowicze'05
Od: 11.2002
Skąd: NH
Offline
#
5393
11.03.2011, 20:58
Awe
napisał(a):
Nie interesuje mnie wersja elektroniczna ani od gościa co ma trzy komentarze. Nie mówiąc o wersji na PSP
poczekaj do 21 marca to sobie kupisz na merlinie ......
Saimoz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Saimoz
Odwiedź stronę domową użytkownika Saimoz!
Znajdź inne posty napisane przez Saimoz