Wszyscy się obawiają Legii - ludzie, teraz wszystko w naszych rękach! Nie ma Jopa i innego eksperta od samobójów Głowackiego, więc jeśli w kretyński sposób nie będziemy tracili punktów to Legia se może grać brasiliane i tak nas nie dogoni.
Abstrachując od powyższego, dziwi mnie zachwycanie się Vrdoljakiem przez ekpertów i komentatorów C+... Zgadzam się, że z wszystkich transferów letnich legii prezentuje się najlepiej, ale czy to nie był idiotyzm ściągać za 1mln orjo 27-letniego grajka, który w takim wieku nie ma absolutnie żadnych międzynarodowych osiągnięć

? A w dodatku dobrze gra w co 2 lub nawet w co 3 meczu, podczas gdy w pozostałych spisuje się słabo lub conajmniej poniżej oczekiwań

? Sobolewski jest na pewno od niego lepszy i odważę się stwierdzić, że Czaruś Wilk też!