Jagul napisał(a):

|
W ostatnich dwóch kolejkach padło tyle ładnych bramek, że trudno uwierzyć, że to Ekstraklasa i dzisiaj dalej festiwal pięknych goli.
|
Pozostaje mieć nadzieje, że jutro pod tym względem gorzej nie będzie. Tak w skrócie to mógłby ktoś napisać czy Legia jakoś ciśnie Śląska czy też nie

Łącze mam przeciążone i oglądać na necie nie dam rady, a z relacji txt niewiele wynika.