aNouc napisał(a):

Jak to napisali na stronie PLKK jutro zapowiada się arcyciekawe spotkanie pomiędzy Widzewem a Wisłą, która w zasadzie może wystawić cheerleaderki do gry bo o nic już nie gra i jest myślami w play offach. Będzie się działo! runą mury, kości się połamią i krew poleje!
Mecz oczywiście w ..... Tvp Sport.

Ktoś z TVP i zarządu PLKK musiał być mocno podchmielony wybierając ów mecz do TV (po co pokazywać za frajer mecz Wisły w Eurolidze), dziś wytrzezwiał i muszą nadrobić grozną zapowiedzią.
|
TVP jako glowa .Ale teraz ŁODŹ wczesniej z Polkowicami - WROCŁAW z Gorzowem podobnie ... pewnie chodzi o centrum kosztów .... pewnie Kraków nie daje rady finansowo czyli teraz TVP nie promuje Wisły tylko Łodz promuje Widzew.