aNouc napisał(a):

|
Nie paliłeś to nigdy ich nie zrozumiesz. To ta jakbyś nie jadł i nie pił.
|
Myślisz, że ciężko rzucić palenie? Pójdziesz do lekarza, powie ci, że zostało ci pół roku życia jak nie rzucisz i ostatnia rzecz o której pomyślisz to papieros.
Trzeba piętnować ten nałóg to nie ulega wątpliwości. Młodzi ludzie, którzy jeszcze nie palą w palaczach muszą widzieć ludzi godnych jedynie pożałowania, nieświadomych, nieudaczników, margines społeczny. Wszystko co najgorsze. To gówno musi zniknąć.
Ludzie, którzy palą i nie myślą o rzuceniu już poszli na straty nawet o tym nie wiedząc, ale trzeba myśleć o młodych, by nie mieli "wzorów" do naśladowania.
Palacze zgniją na raka i inne świństwa jedynie przez swoją nieświadomość, agresywną kampanię reklamową, nacisk rówieśników. Jednym słowem przez swój słąby charakter. Palenie to słabość! Trzeba reklamować zdrowy tryb życia. Zdrowi i świadomi muszą mieć przywileje, a słabi i chorzy do podziemia. Zamiast szukać miejsc na stadionach poszukać info o szkodliwości palenia i o możliwościach rzucenia.