Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17634
Stary 11.03.2011, 20:39
Cytat:
Panowie (i panie) starałem sie poruszyć poważny temat związany z budową stadionu. Jak by nie patrzyć to palących ludzi jest jakaś 1/3 narodu wiec też tyle samo kibiców, jeśli nie więcej! budowa trwa więc można o czymś takim pomyśleć! Osobiście mam karnet na E i w związku z tym musze nie palić przez prawie 3 godziny!? czy to jest działanie na rzecz kibica?
Ej! Klub dba o swoich kibiców i o ich zdrowie 3 godziny nie wytrzymasz? Poza tym w przerwie możesz wyjść poza stadion na dymka. Mój znajomy 9h w robocie potrafi przetrzymać.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując