Cytat:
|
Panowie (i panie) starałem sie poruszyć poważny temat związany z budową stadionu. Jak by nie patrzyć to palących ludzi jest jakaś 1/3 narodu wiec też tyle samo kibiców, jeśli nie więcej! budowa trwa więc można o czymś takim pomyśleć! Osobiście mam karnet na E i w związku z tym musze nie palić przez prawie 3 godziny!? czy to jest działanie na rzecz kibica?
|
Ej! Klub dba o swoich kibiców i o ich zdrowie

3 godziny nie wytrzymasz? Poza tym w przerwie możesz wyjść poza stadion na dymka. Mój znajomy 9h w robocie potrafi przetrzymać.