AmaDeo_Krk_ napisał(a):

|
frekwencja jutro znowu nie powali, do wczorajszego wieczora karnetów i biletów sprzedano łacznie niespełna 13tysięcy
|
to malo
dzis i jutro przed meczem napewno pojdzie jescze ze 3 tysiaki i bedzie blisko do kompletu
najgorzej nie jest.