Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4452
Stary 11.03.2011, 20:38
AmaDeo_Krk_ napisał(a):Wyświetl post
frekwencja jutro znowu nie powali, do wczorajszego wieczora karnetów i biletów sprzedano łacznie niespełna 13tysięcy

to malo

dzis i jutro przed meczem napewno pojdzie jescze ze 3 tysiaki i bedzie blisko do kompletu

najgorzej nie jest.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując