Wyświetl pojedynczy post
grzybek69
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17633
Stary 11.03.2011, 20:37
Panowie (i panie) starałem sie poruszyć poważny temat związany z budową stadionu. Jak by nie patrzyć to palących ludzi jest jakaś 1/3 narodu wiec też tyle samo kibiców, jeśli nie więcej! budowa trwa więc można o czymś takim pomyśleć! Osobiście mam karnet na E i w związku z tym musze nie palić przez prawie 3 godziny!? czy to jest działanie na rzecz kibica?


Gdzie mam wyjść z E?

vv
Ostatnio edytowane przez grzybek69 : 11.03.2011 o godz. 20:43.
Odpowiedz cytując