Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9162
Stary 11.03.2011, 20:31
Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Bez pomysłu w ataku i z rundy na rundę coraz gorzej?
Ale mistrzostwa dwa zdobył.
Za walory estetyczne nikt punktów nie przyznaje. jak widac na co im pomysł w ataku skoro prowadzą, a tylko prowadzenie się liczy a nie pomysł w ataku.
Zreszta zle nie grają.


1-1 ale do końca meczu daaaaleka droga.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 11.03.2011 o godz. 20:35.
Odpowiedz cytując