Uran235 napisał(a):

|
Bez pomysłu w ataku i z rundy na rundę coraz gorzej?
|
Ale mistrzostwa dwa zdobył.
Za walory estetyczne nikt punktów nie przyznaje. jak widac na co im pomysł w ataku skoro prowadzą, a tylko prowadzenie się liczy a nie pomysł w ataku.
Zreszta zle nie grają.
1-1 ale do końca meczu daaaaleka droga.