Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17632
Stary 11.03.2011, 20:22
Cytat:
Mylisz 12 latków chcących zaimponować z osobami, które palą po 10-15 czy 40 lat.
Nie paliłeś to nigdy ich nie zrozumiesz. To ta jakbyś nie jadł i nie pił.
"Śmiech wśród niepalących.." skąd Ty to hasło wytrzasnąłeś? Fajka czy browar to jeden z wręcz gadzetów meczowych. W domach, barach czy stadionach. I żadne zakazy tego nie zmienią, jedynie mogą pogorszyć.
właściciel strony www.wislakrakow.com tez pali a jednak siedzisz na jego frajerskim forum
Ej, nie ciśnijcie- może sam rzuca i takie obrzydzanie to część terapii? Nigdy nie wiadomo, są rzeczy przecież o których się fizjologom nie śniło
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując