Antystenes napisał(a):

|
Palacze myślą, że są zajebiści a wzbudzają jedynie litość, pożałowanie, wstręt i śmiech wśród niepalących.
|
Mylisz 12 latków chcących zaimponować z osobami, które palą po 10-15 czy 40 lat.
Nie paliłeś to nigdy ich nie zrozumiesz. To ta jakbyś nie jadł i nie pił.
"Śmiech wśród niepalących.." skąd Ty to hasło wytrzasnąłeś?

Fajka czy browar to jeden z wręcz gadzetów meczowych. W domach, barach czy stadionach. I żadne zakazy tego nie zmienią, jedynie mogą pogorszyć.
właściciel strony
www.wislakrakow.com tez pali a jednak siedzisz na jego frajerskim forum

\\
Politowanie to mnie właśnie bierze gdy jakiś cwaniaczek mówi żeby nie palić. On myśli że to takie hop siup bo się naoglądał reklam z jakimiś pojebanymi plastrami, które wystarczy przylepić na łokieć i człowiek rzuca szlugi.
Na stadionie jest tyle dziur w tym potężnych w narożnikach że trudno to nazwać budynkiem

Ale jeśli już się tak upierają to mogą zrobić specjalne miejsca na górze trybuny pod dachem
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/f...er/sta2(1).jpg , tam nic nie ma i raczej nic nie będzie. Przestrzeni tam jest na tyle dużo że można zrobić 20 palarni. A na przeciw zdaje się nie ma żadnych szyb, czyli prześwit.