partyzant1983 napisał(a):

Bardzo przepraszam specjalisto do spraw szamb, ale komu przeszkadza jak zapalę papierosa w trakcie meczu w miejscu w którym nikomu nie przeszkadzam ? a na piętrze nowej trybuny przy szybach jest właśnie takie miejsce... mało tego na meczu z ruchem właśnie tam zostałem skierowany przez stewarda gdy zapytałem gdzie mogę zapalić. Panie Spec. d.s. szamb, nie obrażaj dużej części użytkowników tego forum oraz Kibiców przychodzących na R22, wysyłając ich do szamba.
Aby nie było OT
Miejsca wyznaczone dla palaczy powinny znajdować się na stadionie, nie mam pojęcia jak to można technicznie rozwiązać ale tak czy inaczej takie miejsce powinno się znajdować - jestem pewien że to pomogło by palącym ale przede wszystkim osobą które nie palą a także przeszkadza im dym papierosowy. Choć pewnie znajdą się tacy którzy oleją wyznaczone miejsca i pozostaną przy starych zwyczajach.
|
A potem efekt jest taki , że jest syf na stadionie, czarne plamy od wygaszania papierosa , a na F21 widziałem 2 krzesełka z małymi skazami od gaszenia papierosa. Przecież jeśli siedzisz na trybunie F, D, i G to możesz wyjść sobie przed trybunę . Nie wiem jak wygląda sprawa na E bo w sumie tam wychodzisz odrazu poza stadion i musisz minąć kołowroty.