Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2067
Stary 11.03.2011, 19:41
killzone napisał(a):Wyświetl post
Gdybys czytal uwazniej to forum to bys wiedzial, skad ten sig. A ze ksero, wali mnie to. Polowa waszych zajebistych przyspiewek to ksera, i jakos nie przeszkadza wam je spiewac.

Gwiezdzisty. Boli? MA BOLEĆ!

A czy wstyd? Kwestia sporna, dla mnie wstydem byloby utozsamiac sie z ekipa ktora w "15" dźga jednego typka. No ale coż, kazdy ma inne granice wstydu. Mnie wali to co se myslą inni o Legii. Wiem tylko tyle, ze kazdego "nie kibica" Legii, Legia jest belką w oku. I to raczej powod do dumy a nie wstydu
To się dowartościowałeś. Wracaj na sektor przed telewizorem.
Odpowiedz cytując