Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17629
Stary 11.03.2011, 19:40
Świadomość ludzi rośnie, coraz mniej osób pali, coraz więcej chce rzucić, palaczy wygania się z cywilizowanych miejsc..niech się trują w swoim toksycznym światku, nie zatruwając innym środowiska swoją snobistyczną "modą".
Palacze myślą, że są zajebiści a wzbudzają jedynie litość, pożałowanie, wstręt i śmiech wśród niepalących. Tyle z ich frajerskiego nałogu dobrego, że w znacznym stopniu reperują budżet
Trzeba tępić ten nałóg, wyśmiewać, podnosić ceny i wyganiać do podziemia, a nie szukać miejsc na stadionach czy innych miejscach publicznych.
Odpowiedz cytując