|
Dajecie sie wciagnac wyborczej w wyznaczenie granicy co wolno a czego nie. Oni ustawiaja ja na bluzgach, tym samym debata o zachowaniu na stadionie jest z gory przegrana bo jesli zbrodnia jest juz rzucenie ....a to stanie na meczu, nie mowiac juz o skakaniu, flagach czy bron Boze racach jest z automatu "przestepstwem" z ktorym sie nie dyskutuje. Wyszydzic takiego dziennikarzyne i pokazac mu klnacego Michnika albo Smude i skonczyc temat a nie rizwodzic sie nad nim.
|