Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
K2sprzyk
Member
Od: 05.2010
Offline
#
5389
11.03.2011, 19:34
popieram pytanie szprotsona. Wiem piractwo złe ale ale.. Kiedys sie trzeba bedzie zaopatrzyc w oryginała
K2sprzyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do K2sprzyk
Znajdź inne posty napisane przez K2sprzyk