Wyświetl pojedynczy post
partyzant1983
Member
 
 
Od: 01.2010
Skąd: w sercu Prądnik Czerwony aktulanie oświecenia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17628
Stary 11.03.2011, 19:28
Antystenes napisał(a):Wyświetl post
Miejsca wyznaczone dla palaczy powinny znajdować się w szambie, bo poziom śmierdzielstwa jednakowy..

Bardzo przepraszam specjalisto do spraw szamb, ale komu przeszkadza jak zapalę papierosa w trakcie meczu w miejscu w którym nikomu nie przeszkadzam? a na piętrze nowej trybuny przy szybach jest właśnie takie miejsce... mało tego na meczu z ruchem właśnie tam zostałem skierowany przez stewarda gdy zapytałem gdzie mogę zapalić. Panie Spec. d.s. szamb, nie obrażaj dużej części użytkowników tego forum oraz Kibiców przychodzących na R22, wysyłając ich do szamba.

Aby nie było OT

Miejsca wyznaczone dla palaczy powinny znajdować się na stadionie, nie mam pojęcia jak to można technicznie rozwiązać ale tak czy inaczej takie miejsce powinno się znajdować - jestem pewien że to pomogło by palącym ale przede wszystkim osobą które nie palą a także przeszkadza im dym papierosowy. Choć pewnie znajdą się tacy którzy oleją wyznaczone miejsca i pozostaną przy starych zwyczajach.
Odpowiedz cytując