Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9148
Stary 11.03.2011, 19:07
panew napisał(a):Wyświetl post
no może trafiły do nich argumenty ITI


Dobrze cie zrozumiałem?
Przeszkadza ci piro na trybunach?
Może doping też?
Jesteś tutaj moderatorem?
Piro było trybunach później na murawie, bo rzucali je. Od UEFA dostaliby karę, a odwołania nic by nie dały. Mnie piro NA TRYBUNACH nie przeszkadza, NA MURAWIE co skutkuje przerwaniem meczu owszem i kara powinna być.

DarekK_11 napisał(a):Wyświetl post
Największy sku**iel wśród sędziów.
Ale i tak wygramy!

Co do tej kary jedno retoryczne pytanie "Jaką karę dostałaby Wisła w takiej sytuacji?"
Głupie pytanie. Zamknęli by trybunę na dwa mecze, a PZPN odwołania by nie przyjął. Wystarczy przypomnieć niby nasze ekscesy w Poznaniu i niby zdemolowane kible, ale zdjęć i naszego przedstawiciela tam wpuścić nie chcieli. Efekt? dwa mecze bez wyjazdów z natychmiastową wykonalnością. Ot PZPN-owska sprawiedliwość.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując