panew napisał(a):

no może trafiły do nich argumenty ITI
Dobrze cie zrozumiałem?
Przeszkadza ci piro na trybunach?
Może doping też?
Jesteś tutaj moderatorem?
|
Piro było trybunach później na murawie, bo rzucali je. Od UEFA dostaliby karę, a odwołania nic by nie dały. Mnie piro
NA TRYBUNACH nie przeszkadza, NA MURAWIE co skutkuje przerwaniem meczu owszem i kara powinna być.
DarekK_11 napisał(a):

Największy sku**iel wśród sędziów.
Ale i tak wygramy!
Co do tej kary jedno retoryczne pytanie "Jaką karę dostałaby Wisła w takiej sytuacji?"
|
Głupie pytanie. Zamknęli by trybunę na dwa mecze, a PZPN odwołania by nie przyjął. Wystarczy przypomnieć niby nasze ekscesy w Poznaniu i niby zdemolowane kible, ale zdjęć i naszego przedstawiciela tam wpuścić nie chcieli. Efekt? dwa mecze bez wyjazdów z natychmiastową wykonalnością. Ot PZPN-owska sprawiedliwość.