eee tam... przeciez derby Polski to są... przyciąga nazwa DERBY
Donki napisał(a):

|
A dlaczego jest taka frekwencja ?
|
No bo Jawor i jego koledzy napisali i tak przecież jest... Przecież redaktorzy GW z założenia są mądrzejsi, my tam nic nie wiemy, jak to nasz kolega twierdzi
