Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2062
Stary 11.03.2011, 18:46
eee tam... przeciez derby Polski to są... przyciąga nazwa DERBY

Donki napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego jest taka frekwencja ?
No bo Jawor i jego koledzy napisali i tak przecież jest... Przecież redaktorzy GW z założenia są mądrzejsi, my tam nic nie wiemy, jak to nasz kolega twierdzi
Ostatnio edytowane przez regan : 11.03.2011 o godz. 18:49.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując